Basından

Yeniçeri Ocakları 2014 Yılında kurulan tamamen öz dinamik ve düşüncelere sahip Milli Manevi Duyarlılığa sahip gönül erleri tarafından kurulmuş bir teşkilattır. Yapısal ve Organizasyon şekli olarak geçmişimizde İslam Alemine ve..

Basından

sonthe

Yeniçeri Ocakları 2014 Yılında kurulan tamamen öz dinamik ve düşüncelere sahip Milli Manevi Duyarlılığa sahip gönül erleri tarafından kurulmuş bir teşkilattır.

Yapısal ve Organizasyon şekli olarak geçmişimizde İslam Alemine ve Türk Dünyasına büyük Hizmeti geçmiş Devleti Aliyeyi Muhammediyeyi Cihan Şumül bir devlet haline getiren Yeniçerilerden adını almış Teşkilat Yapısı olarak da Yeniçeri Teşkilatı örnek alınmıştır.

Mihenk Taşımız Kuran ve Resullullahtır. Türk-İslam Ahlak ve Faziletine ters hiç bir ithal fikir ve düşünceyi kabul etmiyoruz. REDDEDİYORUZ.
Hiçbir Kurumun  Teşkilatın devamı yada alternatifi değiliz. Hiç bir siyasi olgu yada derin yapıyla ne organik ne inorganik bağımız vardır. Günümüzde hiç bir siyasi yapının, teşkilatın Türk Milletinin ve İslam Milletlerinin dertlerine derman olma kaabiliyetinde olmadıklarından YENİÇERİ OCAKLARI olarak KURANI KERİMİN hükmüne uyduk. Kökü burda dalları Tüm Türk İslam Ülkelerinde olacak bir yapıyla Teşkilatlanmaya başladık. Ağustos 2014 ayı itibariyle örğütsel yapımızla tüm Turan ve İslam topraklarında olacağız.  Müslüman Türk Miletine hizmet edecek, geçmişinden referans alan geleceğine sahip çıkan birer gönülerleridir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL