İlim İrfan Başarı Biz Yeniçeri Ocakları

Yeniçeri Ocakları; yeni kurulan bir teşkilat olmasına rağmen, halkımızın aşırı talep ve gayretleriyle, kısa sürede ülkemizin 56 ilinde ve ilçelerinde teşlilatlanma yaparak sancak açılışlarını gerçekleştirmiştir. Bunda en büyük pay tek..

İlim İrfan Başarı Biz Yeniçeri Ocakları

Yeniçeri Ocakları; yeni kurulan bir teşkilat olmasına rağmen, halkımızın aşırı talep ve gayretleriyle, kısa sürede ülkemizin 56 ilinde ve ilçelerinde teşlilatlanma yaparak sancak açılışlarını gerçekleştirmiştir. Bunda en büyük pay tek gaye arzuları Allahın rızasını güden İl Sancak Beylerimizimizin olmuştur. Bu başarılarının yegane sebepleri ise kendilerinin Türk İslam Davasının erleri olmaları, Hiç bir fikrin ve teşkilatın devamı olmamaları, Yeniçeri Kızılelması gibi kutlu bir davaya sahip olamalarıdır.

Günümüz göstermiştirki şimdiye kadar kurulu olan fikir ve teşkilatlar çökmüştür. İnsanlarımız bir arayış içinde olmuşlardır. Ondandır  Bizim çoğunluk olmak gibi bir gayemiz yoktur. Çoğunlukları yönetmek gibi bir Ülkü’müz vardır. Misaki Milli sınırları bize dar geldiğinden Osmanlı topraklarını ve Turanı hedefliyoruz. Bilirizki üzerimizde ; Filistin’de üzerine füze düşen mazlum bebeğin, Türkistan’da gözleri çıkarılan ihtiyar dedenin Arakan’da diri diri yakılan, zenci Abdullahın hakkı vardır.

Bizim Davamız Kuru Cihangirlik Davası değil; tamamen, Nizamı Alem İlahi Kelimetullah davasıdır. Alllah rızasını şiar edinen Yeniçeri Ocakları,  yozlaşmış her türlü siyasi yapıyı ve camiayı reddetmektedir. Teşkilat olarakda siyaset üstü bir yapıya sahibiz. Temelimizde Peygamber Efendimiz (S.A.V) ve Kur’an-ı Azimüşşan vardır. Önümüzde Turan Birliği Türk İslam Coğrafyası vardır. Yolumuz azığı çile olan dava erlerinin yoludur.

Biz; Türkİslam coğrafyasında her bir ferde yada topluluğa yaşatılan herbir zülüm için sokaklara inip kahrolsun sloğanı atıp geri dönmeyi dini islama ihanet saymaktadır. Müslüman mücadeleci ruha sahip olmalıdır. Mazluma yardım etmelidir. Bizler İslam güzelliklerini hayatımızda yaşayıp, ellerimiz silah değil kalem tutmaktadır, Toplumun huzuru İslamın güzellikleri tarafımızda vukuu bulacaktır.  Mazluma umut zalime korku olacağız. Tarih her daim bizi hayırla yadecektir.  Yalnızca aileyi değil, alemi aynı çatı altında toplayan ideolojimizle, ülkemizin içerisinde bulunduğu her türlü sıkıntı ve buhrandan kurtulup, insanların refaha ulaşmasını sağlayacağız.Gerçek manada adalet, özgürlük ve beklenen huzurun teminini yeniçeri ocakları sağlayacaktır.

Onun içindir ki; bu dava hareket aksiyonel bir hareketttir. Mazluma umut olacak bu hareket, Yakın tarihimiz şahitimiz olsun ki zalime; Allahın (cc) EL KAHHAR sıfatının yegane temsilcisi Allahü tealanın Gazap kılıcı YENİÇERİ OCAKLARI ve Yeniçeriler olacaktır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL