Doğru Öğretilen Yanlişlar

Biz Türkler Tarih Sahnesine Çıktığımız Günden Bu Güne Değin Dini Islam Hükümlerine Ve Kaidelerin Euymuş Bir Toplumuzdur. Tarihimiz Şan Ve Şerefle Dolu Bir Bir Millet Olmuşuzdur. Gün Gelmiş Islam Ve..

Doğru Öğretilen Yanlişlar

Biz Türkler Tarih Sahnesine Çıktığımız Günden Bu Güne Değin Dini Islam Hükümlerine Ve Kaidelerin Euymuş Bir Toplumuzdur. Tarihimiz Şan Ve Şerefle Dolu Bir Bir Millet Olmuşuzdur.

Gün Gelmiş Islam Ve Vatan Düşmanı Olan Devletlerle Mücadele Etmişiz, Gün Gelmiş Içimizdeki Düşman Işbirlikçileriyle Mücadele Etmişsizdir. Tarih Yazmaktan Mücadele Etmekten Iç Işlerimizi Aksatmışız.

Selçuklu, Osmanlı Ve Yeni Kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devletimizle Yaklaşık 700 Sene Islamın Hizmetkarlığını Yapmışızdır.

Ancak; Gün Gelmiş Asıl Amacımız Olan Mücaeleyi Bırakıp Sefkü Sefa Hayatına Daldığımız Zaman Alalhü Teala Bir Nusubet Verip Ülkemizi Zor Duruma Sokmuştur. Bunun En Güzel Örneği Osmanlı Devletinin Son Zamanları Ve Akabinde Kurtuluş Savaşına Girilmesi Gereken Süreçtir.

Esas Konumuz Içimizde Bizden Görünüp Bize Düşman Olan Kimselerdir. Tarihimiz Yağmalandı, Edebiyatımız Alfabemiz Yağmaland, Dedemizin Mezar Taşını Okyumaz Bir Toplum Olduk. Bunun Müsebibi Inandığımız Gibi Yaşamak Yerine Batının Sapkın Fikirlerine Uyup Töremize Örf Adetimize Karşı Hareket Etmemizdir.

Iste Bundandır, Sünneti Seniye Olan Sarığı Takmak Suç Oldu, Osmanlıca Okumak Yazmak Suç Oldu, Hatta Ve Hatta Kuranı Kerım Okumak Suç Oldu, Bunun En Büyük Bedellerinide Iskilipli Atif Hoca Başta Olmak Üzere, Fesh Sattığı Için Asılan Şerife Bacılar Olmak Üzere Bir Çok Dini Islam Büyüğü Olan Kişiler Çanlarını Dar Agaçlarında Bıraktılar.

Düne Kadar Vahdettinin Milli Mücadeyi Başlatmak Için Anadoluya Gönderilen Kişiler Daha Sonra Vahdettini Hain Ilan Etmişlerdir.

Islam Dini Türk Toplumunu Geri Bırakıyor Denilip G-Hristiyan Dinine Geçilmesi Gerektiğini Söyleyen Mebuslar Kahraman Ilan Edilmiştir.

Sorulmazmı Kanal Harekatındaki Ordu Kime Teslim Edildi, Sorulmazmı 8 Gün Içinde Tek Kurşun Atılmadan Filistin Libya Cephelerinden Çekilen Orduya Kim Emir Verdide Kaçar Gibi Silahlarını Düşmana Teslim Ettiler.

Sormak Gerekmezmi Inğilizle Istanbulu 3 Sene Işgal Edip Tek Direnişte Bulunulmadan Ellerini Kollarını Sallayarak Istanbulu Neden Terkettiler. Bunlarla Ne Anlaşma Yapıldıda, Ne Verildide Bunlar Neden Çekildiler.

Hilafet Neden Kaldırıldı ? Harf Inkilabı Neden Yapıldı ?

Soru Ve Sorular Ne Sayfa Biter Ne Sorular Biter Belkide Sözün Özü Şudur !

Kahraman Bildiğimiz Asker Olan Kişiler Beyoğlu Terepalas Otelde Inğilizlerle Ne Işi Vardı. Bu Şahış Bürokrat Değil Siyasetçi Değil Bu Kişi Asker. Işte Bu Herşeyin Başı Ve Sonu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL