Genel Yeniçeri Duyurular

Genel Başkan ” Gayemiz ve Arzumuz ”

Yeniçeri Ocakları olarak kurulduğumuz 2014 yılından bu güne değin; 48 i Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde, 2 si yurtdışında olmak üzere 50 Sancak açılışı yaptık. Amacımız 24.000.000 m2 lik vatan topraklarımızda..

Genel Başkan ” Gayemiz ve Arzumuz ”

Yeniçeri Ocakları olarak kurulduğumuz 2014 yılından bu güne değin; 48 i Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde, 2 si yurtdışında olmak üzere 50 Sancak açılışı yaptık. Amacımız 24.000.000 m2 lik vatan topraklarımızda teşkilatlanıp her sokak her mahalle her il ve ülkede teşkilatlanmayı düşünmekteyiz.

Sayımızın çokluğu tabikide bizim gibi tüm mazlum milletleri sevindirmektedir. Ancak; gayemiz toplumsal bir teşkilat olmak değildir. Toplumları yönetecek bir teşkilat olmaktır. Çünkü dünyayı biliyoruzki toplumları ve dünyayı iki şey yönmetmektyedir. Bunlardan biri ideoloji diğeri ise sermayedir. Yeniçeri Ocaklarınında kurluş felsefesi tamda bu yöndedir. Çünkü ; inanmış bir dava adamının gerçekleştiremeyeceği bir hedef yoktur. Gayesine ve ideolojisine tam inanmış bir nesil yetiştiriyoruz. Bu nesil ülkemizle beraber, zalim milletlerin zulmü altında inim inim inleyen diğer mazlum milletlerede umut olacaktır.

Sermaye ise diğer bir güçtür. Sermayeyide kendi içimizde dönüştürerek para akışını kendi içimizde çevireceğiz. Ahi Sancaklarımızın kuruluş amacıda bu yöndedir. Kendi arz talep dengelerimizi kendimiz karşılayacağız. Sermaye kendi teşkilat mesuplarımız içinde dolaşacaktır. Bu sayede teşilat üyelerimizin ferah ve huzuru sağlanacaktır. örneğin müteahit olan üyelerimiz yine üyemiz olan diğer yapı malzemesi satan üyelerden alışveriş yapacaktır. Bilirizki; para güçtür bu gücede biz teşkilat mesuplarımızın sahip olmasından daha doğal bişey yoktur.

Teşkilat olarak; ilk önce kendi huzur ve ferahımızı sağlayıp, bizle beraber tüm mazlum halklara ve milletlere yardım götürerek dinimizin hükümlerini tehsis edeceğiz.

Her zaman niyetimiz kalem tutmak olacaktır. Hiçbir illegal bir yapının ne yanında olacağız nede içinde bulunacağız. Eğitileceğiz, Teşkilatlanacağız, Yeniçeri Kızılelmasına tam iteat ederek, ülkemize değil yanlız tüm cihandaki Türk ve İslam Ümmetinin kurtarıcısı olacağız.

 

Cebrail ERDAL
Yeniçeri Ocakları
Genel Başkanı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL