Genel Yeniçeri Duyurular

İşid Tehlikesi : Cübbeli Ahmet Hoca

Musul’u ele geçiren, Bağdat’ı kuşatan ve Türkiyenin Musul Başkonsolosu ve diplomatlarını rehin alan IŞİD’e en sert tepki Cübbeli Ahmet Hoca’dan geldi. Ahmet Yesevi Sohbeti’ni bu konuya ayıran Cübbeli Ahmet Hoca herkesi..

İşid Tehlikesi : Cübbeli Ahmet Hoca

cübbeli-ahmet-hocaMusul’u ele geçiren, Bağdat’ı kuşatan ve Türkiyenin Musul Başkonsolosu ve diplomatlarını rehin alan IŞİD’e en sert tepki Cübbeli Ahmet Hoca’dan geldi. Ahmet Yesevi Sohbeti’ni bu konuya ayıran Cübbeli Ahmet Hoca herkesi uyardı ve bunlara cihat yapıyorlar diyerek destek verenler cehennemliktir dedi.

Peygamberimizin (SAV) IŞİD terörüyle ilgili uyarısı. Cübbeli Ahmet Hoca’dan IŞİD uyarısı geldi. Cübbeli Ahmet Hoca, Peygamberimiz’in 1400 sene önce IŞİD için Müslümanları uyardığını iddia etti.

PEYGEMBERİMİZ (sav) IŞİD tehlikesini 1400 yıl önce haber verdi. Cübbeli Ahmet Hoca’dan gündemi sarsan açıklama.

Kutsal topraklardaki Ramazan sohbetinde kendisine büyük bir İslam aleminden iki önemli Hadis iletildiğini söyleyen Ahmet Mahmut Ünlü, Peygamberin yaklaşık olarak 1400 sene önce bugünü görerek IŞİD konusunda Müslümanları uyardığını iddia etti. İletilen Hadis-i Şerifler’in sahih olduğunu ve kaynaklarda da bulunduğunu söyleyen Cübbeli Ahmet, yalancı siyah sancağın Müslümanlar’ı yanıltmaması gerektiğini anlattı.

PEYGAMBERİMİZİN IŞİD MUCİZESİ

Hz. Peygamber’in bugünleri gördüğünü söyleyen Cübbeli Ahmet, Hadis’te devletsiz bir topluluktan bahsedildiğini ve bu insanların taşıdığı siyah sancak görüldüğünde Müslümanlar’ın hareket etmeden, oldukları yerde durmaları ve destek vermemeleri gerektiğinin söylendiğini nakletti.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL