Erzurum Sancaklarından Kudüs Açıklaması

  Yeniçeri Ocakları Erzurum Sancakları İl Sancak Beyi Murat YILMAZ’ın katılımlarıyla ”Kıblene, Mukaddesatına Sahip Çık” Protestosu düzenlemiştir. ‘Hiçbir açıklama Kudüs’ü işgal devletinin başkenti yapmaz’ Yeniçeri Ocakları Erzurum Sancak Beyi Murat..

Erzurum Sancaklarından Kudüs Açıklaması

 

Yeniçeri Ocakları Erzurum Sancakları İl Sancak Beyi Murat YILMAZ’ın katılımlarıyla ”Kıblene, Mukaddesatına Sahip Çık” Protestosu düzenlemiştir.

‘Hiçbir açıklama Kudüs’ü işgal devletinin başkenti yapmaz’

Yeniçeri Ocakları Erzurum Sancak Beyi Murat YILMAZ, Amerikanın ardından Romanya ve Honduras’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyarak büyükelçiliklerini Kudüs’e taşıyacaklarına ilişkin “kimden gelirse gelsin hiçbir açıklama Kudüs’ü işgal devletinin başkenti yapmaz.” uyarısında bulundu.

İsrailin İlk Kıblemiz olan Meccidi Aksanın altını kazılarak Süleyman Mabedini inşaa etmek istediklerini bu yüzdenden meccidi aksanın tehlike altında olduğunu beyan eden Sn.Yılmaz. İsrail zulmune karşın Filistin halkına ve Kutsal mabedimize canımız ve kanımız pahasına sahip çıkacağız uyarısında bulundu.

Yeniçeri Ocaklarına Erzurum halkının büyük desteği gözlemlenmiş olup, Erzurum Yeniçeri Ocakları tarafından protestoların İşgal bitene değin her ay başında sürdürüleceği söylenmiştir.

 

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL